Posiadamy status organizacji pożytku publicznego.
KRS 0000263404, nr konta bankowego: 44 9315 0004 0000 2479 2000 0010
Piątek, 15.02.2019

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Ustce

Już po raz piąty 1 października Ustecki UTW był organizatorem uroczystego koncertu dla osób starszych. W sali usteckiego kina Delfin spotkali się seniorzy z miasta Ustki i gminy wiejskiej Ustka oraz słuchacze z zaprzyjaźnionego Słupskiego UTW. Tym razem z koncertem do Ustki przyjechała *Joanna Rawik* Artystce towarzyszył pianista Eugeniusz Majchrzak.
W krótkim recitalu przed gwiazdą wieczoru wystąpiła ustczanka Anna Chodyna. Mimo upływu czasu Joanna Rawik przywitała zebranych mocnym jak przed laty głosem. Spotkanie z Joanna Rawik po latach okazało sie ucztą duchową. Utwory "Romantyczność" , "Spotkajmy się w Portfino' czy tez nieśmiertelne przeboje Edith Piaf śpiewane przez artystę w języku francuskim wywołały owacje na stojąco. Tego wieczoru wiele zebranych w kinie osób ocierało łzy wzruszenia. Koncert zorganizowano przy wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz budżetu Gminy Miasto Ustka.

Strona powstała przy wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2011 oraz budżetu Gminy Miasto Ustka.