Posiadamy status organizacji pożytku publicznego.
KRS 0000263404, nr konta bankowego: 44 9315 0004 0000 2479 2000 0010
Niedziela, 17.02.2019

Kolędy w rytmie jazzu, bluesa i reagge

Ten wieczór w wypełnionym do ostatniego miejsca usteckim kinie „Delfin” upłynął na wspólnym kolędowaniu trzech pokoleń. W świątecznej atmosferze, pełnej ciepła i wzajemnej życzliwości wystąpił z programem kolędowym zespół Lew Life’m z Mete’o, grupa uprawiająca tzw. nurt muzyki chrześcijańskiej.
Warto wiedzieć, że jednym z pierwszych solistów zespołu był Mietek Szcześniak. Koncert poprzedził występ Chórku Dziecięcego „Marinutki” z usteckiej Parafii pw. NMP Gwiazdy Morza. Ciekawe aranżacje kolęd w rytmie bluesa, jazzu i reagge, ujmujący głos solistki zespołu Lew Life’m Basi Włodarskiej oraz piękne pastorałki w wykonaniu najmłodszych publiczność nagradzała gromkimi, żywiołowymi brawami. Ustecki Uniwersytet Trzeciego Wieku „Żyj kolorowo” już po raz trzeci zorganizował Noworoczny Koncert Charytatywny na rzecz osób starszych, z którego dochód przeznaczony zostaje na działalność statutową. Koncert odbył się pod honorowym patronatem burmistrza Ustki Jana Olecha i wójt gminy Ustka Anny Jodłowskiej-Sobczuk.

Strona powstała przy wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2011 oraz budżetu Gminy Miasto Ustka.